29.08.2011

Blistry ALEPH - Dakini w/HMG, Sophotect

Dakini Tactbot w/HMG
Ref. 280818-0309Recenzowałem już zwykłe, szeregowe Dakini. Tym razem wersja z HMG. W porównaniu z Garuda HMG smaczny dodatek - mamy widoczną taśmę amunicyjną oraz broń podtrzymywana jest drugą ręką.
Poza tym model praktycznie nie rożni się od pozostałych Dakini. Składa się z 9 części - 2 osłony ("skrzydełka") barków, głowa, tułów, nogi wraz z dolną częścią tułowia, ręka z bronią, druga ręka, 2 osłony goleni. Jak widzicie na zdjęciu, niestety sporo nadlewek i "flaszy", linie podziału formy niemal niewidoczne. Model jest... delikatny, ale o tym też już wspominałem. Tak też potrzebne będą ostry nożyk i drobny papier ścierny oraz sporo cierpliwości.


Sophotect
Ref. 280814-0281Model głównego medyka i inżyniera ;) ALEPHu. Post-kobietka prócz Combi Rifle wyposażona jest w urządzenie o nazwie Mother-Forge. W modelu jest ono przedstawione jako coś w rodzaju solidnego, niepełnego okręgu, w którym stoi nasza specjalistka :).

Model składa się z 5 części, z czego dwie przypadają na samą postać Sophotecta a 3 na to specjalne urządzenie. Odlew poprawny choć da się zauważyć kilka nadlewek, linie podziału formy widoczne praktycznie tylko na broni. Do modelu oczywiście dołączony jest płatek przezroczystej folii z nadrukowanymi "hologramami".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...