05.10.2011

System bitewny WARZONE – Reaktywacja!

Ostatnie lata II Wojny Korporacyjnej upłynęły pod znakiem stagnacji, jednak kruchy status quo między Megakorporacjami zachwiał się i wielkie konflikty odrodziły się ze wzmożoną siłą. Legion Ciemności wyczuwając sprzyjające okoliczności przestał lizać rany i raz jeszcze wyłonił się z mroku by podjąć próbę wchłonięcia, pogrążonej w wojennym chaosie, ludzkości. W tym całym szaleństwie jedynie Święte Bractwo stara się zachować rozsądek i przemawia do korporacyjnych przywódców by ci się zjednoczyli tak jak dawniej i raz jeszcze wspólnie stawili czoła zastępom Mrocznych Apostołów.
Układ słoneczny zapłonął ogniem. Ogniem który rozerwie mrok i oświeci przyszłość ludzkości albo strawi miliardy istnień i na zawsze pogrąży ludzkość w rozpaczy.

Warzone IV jest fanowską inicjatywą, mającą na celu wskrzeszenie, niewydawanego już, systemu bitewnego. Czwarta edycja Warzone 'a jest pisana i na bieżąco aktualizowana przez największych fanów gry. Gracze regularnie spotykają się na bitwach testowych przyczyniając się do udoskonalania mechaniki. W czerwcu ruszyły cotygodniowe rozgrywki ligowe. W świetle tych wszystkich faktów śmiało można stwierdzić, że Warzone żyje i ma się dobrze. Więc jeśli szukasz zbalansowanego i dobrze przemyślanego skirmishowego systemu bitewnego to Warzone IV jest właśnie dla Ciebie. Jeśli grałeś w poprzednie edycje, również powinieneś zainteresować się Warzone IV. Wszystkie informacje na temat systemu możesz znaleźć na stronie www.liniafrontu.pl lub na forum www.wargamer.pl/forum w dziale Warzone. Tam też możesz znaleźć graczy ze swojej okolicy. Zachęcamy serdecznie!
tekst Neph&Pawlo, grafika Pawlo, zdjęcia Christof


Przykładowe 28 stron z przygotowywanego podręcznika WZ 4.0 oraz listę armii Bauhausu w wersji 4.0 możecie ściągnąć w pliku zip TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...